UKS 7 Sopot

młodzicy młodsi (rocznik 2003)
PDF Drukuj Email

chopcy_2003

Trenerką drużyny jest Marta Cieślicka. Kontakt z trenerką: tel. 505069657 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zespół będzie rywalizował w rozgrywkach żaczków ligi POZKosz.

Chłopcy trenują w trakcie lekcji (większość to uczniowie klasy 6c sportowej, koszykarskiej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 7 w Sopocie - informacje o szkole www.sportowa3.sopot.pl) oraz podczas zajęć popołudniowych organizowanych przez nasz klub.

Harmonogram treningów popołudniowych:

poniedziałki 19.15-20.30, piątki 18.15-19.30.    Zajęcia odbywają się w Hali Stulecia Sopotu ul. Goyki 7;

oraz

bezpłatne zajęcia w ramach projektu SMOK (Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki) Polskiego Związku Koszykówki:

KLASA IV - wtorek 16.15 - 17.45 (Hala Stulecia), wtorek 15.00 - 16.30 (Hala SP 9 Sopot, ul. Kolberga 15)

KLASA V- wtorek 16.15 - 17.45 (Hala Stulecia), czwartek 15.00 - 16.30 (Hala SP 9 Sopot, ul. Kolberga 15)

KLASA VI- wtorek 16.15 - 17.45 (Hala Stulecia), 15.00 - 16.30 (Hala SP 9 Sopot, ul. Kolberga 15).

Skład zespołu:

L.p.NazwiskoData urodzeniaWzrost
1 Borkowski Oskar 2004-01-18 158
2 Czworowski Jakub 2003-11-28 152
3 Jakowski Wiktor 2003-09-04 161
4 Jaroszewski Maksymilian 2003-03-05 157
5 Jaszczerski Wiktor 2003-09-13 158
6 Kobiak Olgierd 2005-04-22 142
7 Kulik Kamil 2003-06-02 155
8 Lehki Maciej 2003-08-23 160
9 Perzanowski Igor 2004-12-09 151
10 Petit Alexandre 2003-02-25 159
11 Raupuk Ksawery 2004-11-09 144
12 Siemianiuk Wiktor 2004-09-14 154
13 Sobol Michał 2004-05-17 140
14 Sosnowski Jakub 2004-03-05 152
15 Wawrzyniak Konrad 2003-11-19 164
16 Wielopolski Piotr 2004-01-04 155

Terminarz i wyniki ligi POZKosz:

DataDrużynyWynik
2015-10-22 UKS 7 Trefl Sopot - UKS De La Salle Gdańsk 69 : 33
2015-10-25 UKS 7 Trefl Sopot - STK Czarni Yankees Słupsk 55 : 68
2015-11-08 UKS 7 Trefl Sopot - Asseco Gdynia ZSSO 49 : 54
2015-11-18 UKS 7 Trefl Sopot - Asseco Gdynia Junior 95 : 17
2015-11-27 UKS 7 Trefl Sopot - UKS Basket Ósemka Wejherowo 49 : 32
2015-12-08 UKS De La Salle Gdańsk - UKS 7 Trefl Sopot 55 : 75
2016-01-08 STK Czarni Yankees Słupsk - UKS 7 Trefl Sopot ---
2016-01-10 Asseco Gdynia ZSSO - UKS 7 Trefl Sopot ---
2016-01-24 Asseco Gdynia Junior - UKS 7 Trefl Sopot ---
2016-01-31 UKS Basket Ósemka Wejherowo - UKS 7 Trefl Sopot ---


Tabela rozgrywek:

Grupa A

MiejsceDruzynaPunktyMeczezw. - por. dom wyjazdpkt. zd. - pkt. str.różnica
1 Asseco Gdynia ZSSO 11 6 5 - 1 3 - 0 2 - 1 410 - 227 183
2 STK Czarni Yankees Słupsk 10 5 5 - 0 1 - 0 4 - 0 396 - 214 182
3 UKS 7 Trefl Sopot 10 6 4 - 2 3 - 2 1 - 0 392 - 259 133
4 UKS De La Salle Gdańsk 8 6 2 - 4 1 - 2 1 - 2 298 - 382 -84
5 UKS Basket Ósemka Wejherowo 6 5 1 - 4 1 - 1 0 - 3 265 - 261 4
6 Asseco Gdynia Junior 6 6 0 - 6 0 - 3 0 - 3 111 - 529 -418

Grupa B

MiejsceDruzynaPunktyMeczezw. - por. dom wyjazdpkt. zd. - pkt. str.różnica
1 KS Jedynka Pelplin 15 8 7 - 1 4 - 1 3 - 0 575 - 429 146
2 MTS Basket II Kwidzyn 14 7 7 - 0 3 - 0 4 - 0 546 - 329 217
3 SKS Starogard Gdański 13 8 5 - 3 3 - 1 2 - 2 468 - 464 4
4 KS Meduza Gdańsk 11 8 3 - 5 2 - 1 1 - 4 412 - 504 -92
5 Młode Lwy Gdańsk 10 8 2 - 6 0 - 4 2 - 2 444 - 510 -66
6 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 9 7 2 - 5 1 - 3 1 - 2 331 - 415 -84
7 MTS Basket I Kwidzyn 9 8 1 - 7 0 - 4 1 - 3 442 - 567 -125


Terminarz i tabela ze strony
www.pozkosz.com .