UKS 7 Sopot

żaczki (rocznik 2003)
PDF Drukuj Email

aczki_chopcy_2003

Trenerką drużyny jest Marta Cieślicka. Kontakt z trenerką: tel. 505069657 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zespół będzie rywalizował w rozgrywkach żaczków ligi POZKosz.

Chłopcy trenują w trakcie lekcji (większość to uczniowie klasy 5c sportowej, koszykarskiej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 7 w Sopocie - informacje o szkole www.sportowa3.sopot.pl) oraz podczas zajęć popołudniowych organizowanych przez nasz klub. Harmonogram treningów popołudniowych: poniedziałki 18.15-19.15, środy 19.15-20.30, piątki 19.15-20.30. Zajęcia odbywają się w Hali Stulecia Sopotu ul. Goyki 7.

Skład zespołu:

L.p.NazwiskoData urodzeniaWzrost
1 Borkowski Oskar 2004-01-18 145
2 Czworowski Jakub 2003-11-28 137
3 Jakowski Wiktor 2003-09-04 153
4 Jaroszewski Maksymilian 2003-03-05 145
5 Jaszczerski Wiktor 2003-09-13 137
6 Kobiak Olgierd 2005-04-22 135
7 Kulik Kamil 2003-06-02 148
8 Lehki Maciej 2003-08-23 150
9 Mackiewicz Mateusz 2003-08-31 150
10 Perzanowski Igor 2004-12-09 150
11 Petit Alexandre 2003-02-25 152
12 Raupuk Ksawery 2004-11-09 145
13 Serafin Sergiusz 2004-12-23 145
14 Siemianiuk Wiktor 2004-09-14 140
15 Sosnowski Jakub 2004-03-05 140
16 Wielopolski Piotr 2004-01-04 145

Terminarz i wyniki ligi POZKosz:

Nr.DataDrużynyWynik
A02 2014-10-11 SKS Gdynia Sharks - UKS 7 Trefl Sopot 18 : 109
A07 2014-10-24 UKS 7 Trefl Sopot - VBW GTK Gdynia 51 : 42
A11 2014-10-25 STK Czarni Yankees Słupsk - UKS 7 Trefl Sopot 75 : 46
A20 2014-11-19 UKS Basket Ósemka Wejherowo - UKS 7 Trefl Sopot 55 : 59
A21 2014-11-29 UKS De La Salle Gdańsk - UKS 7 Trefl Sopot 55 : 60
A35 2014-12-09 VBW GTK Gdynia - UKS 7 Trefl Sopot 41 : 75
A30 2014-12-13 UKS 7 Trefl Sopot - SKS Gdynia Sharks 84 : 24
A39 2015-01-10 UKS 7 Trefl Sopot - STK Czarni Yankees Słupsk 59 : 72
A48 2015-01-23 UKS 7 Trefl Sopot - UKS Basket Ósemka Wejherowo 60 : 31
A49 2015-03-04 UKS 7 Trefl Sopot - UKS De La Salle Gdańsk 66 : 35
FA2 2015-03-18 UKS 7 Trefl Sopot - MTS Basket II Kwidzyn ---
FA8 2015-03-23 UKS 7 Trefl Sopot - UKS Jedynka Pelplin ---
FA5 2015-03-24 SKS Starogard Gdański - UKS 7 Trefl Sopot ---
FA11 2015-04-11 MTS Basket II Kwidzyn - UKS 7 Trefl Sopot ---
FA14 2015-04-18 UKS 7 Trefl Sopot - SKS Starogard Gdański ---
FA17 2015-05-09 UKS Jedynka Pelplin - UKS 7 Trefl Sopot ---

Tabela rozgrywek:

Finał A (1-6)

MiejsceDruzynaPunktyMeczezw. - por. dom wyjazdpkt. zd. - pkt. str.roznica
1 STK Czarni Yankees Słupsk 9 5 4 - 1 3 - 0 1 - 1 337 - 256 1.3164
2 MTS Basket II Kwidzyn 7 4 3 - 1 2 - 0 1 - 1 267 - 221 1.2081
3 UKS Jedynka Pelplin 7 5 2 - 3 2 - 0 0 - 3 296 - 320 0.9250
4 UKS De La Salle Gdańsk 7 5 2 - 3 2 - 1 0 - 2 256 - 299 0.8562
5 UKS 7 Trefl Sopot 6 4 2 - 2 1 - 1 1 - 1 231 - 237 0.9747
6 SKS Starogard Gdański 6 5 1 - 4 1 - 1 0 - 3 262 - 316 0.8291

Finał B (7-12)

MiejsceDruzynaPunktyMeczezw. - por. dom wyjazdpkt. zd. - pkt. str.roznica
1 MTS Basket I Kwidzyn 10 5 5 - 0 2 - 0 3 - 0 425 - 208 2.0433
2 VBW GTK Gdynia 9 5 4 - 1 2 - 1 2 - 0 299 - 160 1.8688
3 UKS Basket Ósemka Wejherowo 8 5 3 - 2 1 - 2 2 - 0 269 - 219 1.2283
4 Meduza SP1 Gdańsk 6 4 2 - 2 1 - 1 1 - 1 243 - 209 1.1627
5 Młode Lwy Gdańsk 5 5 0 - 5 0 - 2 0 - 3 143 - 410 0.3488
6 SKS Gdynia Sharks 4 4 0 - 4 0 - 2 0 - 2 83 - 256 0.3242

Grupa A

MiejsceDruzynaPunktyMeczezw. - por. dom wyjazdpkt. zd. - pkt. str.roznica
1 STK Czarni Yankees Słupsk 19 10 9 - 1 5 - 0 4 - 1 801 - 409 1.9584
2 UKS 7 Trefl Sopot 18 10 8 - 2 4 - 1 4 - 1 669 - 448 1.4933
3 UKS De La Salle Gdańsk 15 10 5 - 5 4 - 1 1 - 4 583 - 561 1.0392
4 UKS Basket Ósemka Wejherowo 14 10 4 - 6 2 - 3 2 - 3 484 - 560 0.8643
5 VBW GTK Gdynia 14 10 4 - 6 2 - 3 2 - 3 519 - 495 1.0485
6 SKS Gdynia Sharks 10 10 0 - 10 0 - 5 0 - 5 247 - 830 0.2976

Grupa B

MiejsceDruzynaPunktyMeczezw. - por. dom wyjazdpkt. zd. - pkt. str.roznica
1 MTS Basket II Kwidzyn 18 10 8 - 2 4 - 1 4 - 1 831 - 437 1.9016
2 UKS Jedynka Pelplin 17 10 7 - 3 4 - 1 3 - 2 672 - 526 1.2776
3 SKS Starogard Gdański 17 10 7 - 3 4 - 1 3 - 2 675 - 467 1.4454
4 MTS Basket I Kwidzyn 16 10 6 - 4 2 - 3 4 - 1 671 - 549 1.2222
5 Meduza SP1 Gdańsk 12 10 2 - 8 1 - 4 1 - 4 457 - 657 0.6956
6 Młode Lwy Gdańsk 10 10 0 - 10 0 - 5 0 - 5 277 - 947 0.2925

.

Terminarz i tabela ze strony www.pozkosz.com