UKS 7 Sopot

żaczki (rocznik 2002)
PDF Drukuj Email

2002_chlopcyTrenerem drużyny jest Tomasz Chwiałkowski. Kontakt z trenerem: tel. 504 944 064 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zespół będzie rywalizował w rozgrywkach żaczków ligi POZKosz.

Chłopcy trenują w trakcie lekcji (większość to uczniowie klasy 5c sportowej, koszykarskiej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 7 w Sopocie - informacje o szkole www.sportowa3.sopot.pl) oraz podczas zajęć popołudniowych organizowanych przez nasz klub. Harmonogram treningów popołudniowych: poniedziałki 18.15-19.15, środy 19.15-20.30, piątki 19.15-20.30. Zajęcia odbywają się w Hali Stulecia Sopotu ul. Goyki 7.

Skład zespołu:

1 Cebula Filip

2 Czworowski Jakub

3 Czoska Nikodem

4 Kulik Kamil

5 Perzanowski Olaf

6 Piotrowski Maciej

7 Sadowski Piotr

8 Siódmiak Filip

9 Labudda Adam

10 Osowski Kevin

11 Ziółkowski Daniel

Terminarz pierwszego etapu rozgrywek, półfinału (PF) oraz finału:

Nr.DataDrużynyWynik
I etap 2014-02-09 UKS Siódemka Sopot - GKS Korsarz Gdańsk 100 : 17
I etap 2014-02-09 UKS Jedynka Pelplin - UKS Siódemka Sopot 23 : 79
I etap 2014-02-09 MTS Basket I Kwidzyn - UKS Siódemka Sopot 23 : 102
PE 2014-02-22 UKS Siódemka Sopot - UKS Bryza Kolbudy 80 : 19
PE 2014-02-22 UKS De La Salle Gdańsk - UKS Siódemka Sopot 27 : 69
PE 2014-02-22 Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. - UKS Siódemka Sopot 49 : 70
Finał 2014-03-22 UKS Siódemka Sopot - SKS Starogard Gdański 76 : 34
Finał 2014-03-22 UKS Siódemka Sopot - GTK Gdynia 32 : 30



Tabela ligowa po pierwszym etapie rozgrywek:

Grupa A

MiejsceDruzynaPunktyMeczezw. - por. dom wyjazdpkt. zd. - pkt. str.stosunek
1 Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 6 3 3 - 0 2 - 0 1 - 0 176 - 58 3.0345
2 Czarni Yankees Słupsk 5 3 2 - 1 1 - 0 1 - 1 203 - 76 2.6711
3 UKS Basket Ósemka Wejherowo 4 3 1 - 2 1 - 1 0 - 1 113 - 137 0.8248
4 KS Meduza Gdańsk 3 3 0 - 3 0 - 1 0 - 2 43 - 264 0.1629

Grupa B

MiejsceDruzynaPunktyMeczezw. - por. dom wyjazdpkt. zd. - pkt. str.stosunek
1 GTK Gdynia 4 2 2 - 0 1 - 0 1 - 0 131 - 33 3.9697
2 UKS De La Salle Gdańsk 3 2 1 - 1 0 - 1 1 - 0 63 - 67 0.9403
3 SKS Gdynia Sharks 2 2 0 - 2 0 - 1 0 - 1 23 - 117 0.1966

Grupa C

MiejsceDruzynaPunktyMeczezw. - por. dom wyjazdpkt. zd. - pkt. str.stosunek
1 UKS Siódemka Sopot 6 3 3 - 0 1 - 0 2 - 0 281 - 63 4.4603
2 MTS Basket I Kwidzyn 5 3 2 - 1 1 - 1 1 - 0 132 - 200 0.6600
3 UKS Jedynka Pelplin 4 3 1 - 2 0 - 1 1 - 1 126 - 187 0.6738
4 GKS Korsarz Gdańsk 3 3 0 - 3 0 - 2 0 - 1 135 - 224 0.6027

Grupa D

MiejsceDruzynaPunktyMeczezw. - por. dom wyjazdpkt. zd. - pkt. str.stosunek
1 SKS Starogard Gdański 4 2 2 - 0 1 - 0 1 - 0 131 - 27 4.8519
2 UKS Bryza Kolbudy 3 2 1 - 1 1 - 0 0 - 1 55 - 88 0.6250
3 MTS Basket II Kwidzyn 2 2 0 - 2 0 - 1 0 - 1 34 - 105 0.3238

Nasza drużyna awansowała do drugiego etapu z pierwszego miejsca!

Taela II etapu rozgrywek (półfinał):

Półfinał E (1-8)

MiejsceDruzynaPunktyMeczezw. - por. dom wyjazdpkt. zd. - pkt. str.stosunek
1 UKS Siódemka Sopot 6 3 3 - 0 1 - 0 2 - 0 219 - 95 2.3053
2 UKS De La Salle Gdańsk 5 3 2 - 1 0 - 1 2 - 0 120 - 145 0.8276
3 Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 4 3 1 - 2 0 - 2 1 - 0 132 - 133 0.9925
4 UKS Bryza Kolbudy 3 3 0 - 3 0 - 2 0 - 1 80 - 178 0.4494

Półfinał F (1-8)

MiejsceDruzynaPunktyMeczezw. - por. dom wyjazdpkt. zd. - pkt. str.stosunek
1 MTS Basket I Kwidzyn 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0.0000
2 Czarni Yankees Słupsk 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0.0000
3 SKS Starogard Gdański 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0.0000
4 GTK Gdynia 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0.0000

Nasza drużyna awansowała do finału z pierwszego miejsca!!!

Finał K (1-4)

MiejsceDruzynaPunktyMeczezw. - por. dom wyjazdpkt. zd. - pkt. str.stosunek
1 UKS Siódemka Sopot 4 2 2 - 0 2 - 0 0 - 0 108 - 64 1.6875
2 GTK Gdynia 3 2 1 - 1 1 - 0 0 - 1 103 - 59 1.7458
3 SKS Starogard Gdański 3 2 1 - 1 0 - 0 1 - 1 76 - 115 0.6609
4 UKS De La Salle Gdańsk 2 2 0 - 2 0 - 1 0 - 1 66 - 115 0.5739

Finał J (5-8)

MiejsceDruzynaPunktyMeczezw. - por. dom wyjazdpkt. zd. - pkt. str.stosunek
1 Czarni Yankees Słupsk 4 2 2 - 0 1 - 0 1 - 0 118 - 53 2.2264
2 MTS Basket I Kwidzyn 3 2 1 - 1 0 - 0 1 - 1 108 - 108 1.0000
3 UKS Bryza Kolbudy 3 2 1 - 1 1 - 0 0 - 1 83 - 140 0.5929
4 Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 2 2 0 - 2 0 - 2 0 - 0 78 - 86 0.9070

NASZA DRUŻYNA ZDOBYŁA TYTUŁ MISTRZA POMORZA!!!!!

GRATULUJEMY!!!

Terminarz i ligowa tabela ze strony www.pozkosz.com .