UKS 7 Sopot

żaczki (rocznik 2003)
PDF Drukuj Email

aczki_chopcy_2003

Trenerką drużyny jest Marta Cieślicka. Kontakt z trenerką: tel. 505069657 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zespół będzie rywalizował w rozgrywkach żaczków ligi POZKosz.

Chłopcy trenują w trakcie lekcji (większość to uczniowie klasy 5c sportowej, koszykarskiej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 7 w Sopocie - informacje o szkole www.sportowa3.sopot.pl) oraz podczas zajęć popołudniowych organizowanych przez nasz klub. Harmonogram treningów popołudniowych: poniedziałki 18.15-19.15, środy 19.15-20.30, piątki 19.15-20.30. Zajęcia odbywają się w Hali Stulecia Sopotu ul. Goyki 7.

Skład zespołu:

L.p.NazwiskoData urodzeniaWzrost
1 Borkowski Oskar 2004-01-18 145
2 Czworowski Jakub 2003-11-28 137
3 Jakowski Wiktor 2003-09-04 153
4 Jaroszewski Maksymilian 2003-03-05 145
5 Jaszczerski Wiktor 2003-09-13 137
6 Kobiak Olgierd 2005-04-22 135
7 Kulik Kamil 2003-06-02 148
8 Lehki Maciej 2003-08-23 150
9 Mackiewicz Mateusz 2003-08-31 150
10 Perzanowski Igor 2004-12-09 150
11 Petit Alexandre 2003-02-25 152
12 Raupuk Ksawery 2004-11-09 145
13 Serafin Sergiusz 2004-12-23 145
14 Siemianiuk Wiktor 2004-09-14 140
15 Sosnowski Jakub 2004-03-05 140
16 Wielopolski Piotr 2004-01-04 145

Terminarz i wyniki ligi POZKosz:

DataDrużynyWynik
2014-10-11 SKS Gdynia Sharks - UKS 7 Trefl Sopot 18 : 109
2014-10-24 UKS 7 Trefl Sopot - VBW GTK Gdynia 51 : 42
2014-10-25 STK Czarni Yankees Słupsk - UKS 7 Trefl Sopot 75 : 46
2014-11-19 UKS Basket Ósemka Wejherowo - UKS 7 Trefl Sopot 55 : 59
2014-11-29 UKS De La Salle Gdańsk - UKS 7 Trefl Sopot 55 : 60
2014-12-09 VBW GTK Gdynia - UKS 7 Trefl Sopot 41 : 75
2014-12-13 UKS 7 Trefl Sopot - SKS Gdynia Sharks 84 : 24
2015-01-10 UKS 7 Trefl Sopot - STK Czarni Yankees Słupsk 59 : 72
2015-01-23 UKS 7 Trefl Sopot - UKS Basket Ósemka Wejherowo 60 : 31
2015-03-04 UKS 7 Trefl Sopot - UKS De La Salle Gdańsk ---

Tabela rozgrywek:

 

Grupa A

MiejsceDruzynaPunktyMeczezw. - por. dom wyjazdpkt. zd. - pkt. str.stosunek
1 STK Czarni Yankees Słupsk 19 10 9 - 1 5 - 0 4 - 1 801 - 409 1.9584
2 UKS 7 Trefl Sopot 16 9 7 - 2 3 - 1 4 - 1 603 - 413 1.4600
3 UKS De La Salle Gdańsk 14 9 5 - 4 4 - 1 1 - 3 548 - 495 1.1071
4 UKS Basket Ósemka Wejherowo 14 10 4 - 6 2 - 3 2 - 3 484 - 560 0.8643
5 VBW GTK Gdynia 14 10 4 - 6 2 - 3 2 - 3 519 - 495 1.0485
6 SKS Gdynia Sharks 10 10 0 - 10 0 - 5 0 - 5 247 - 830 0.2976

Grupa B

MiejsceDruzynaPunktyMeczezw. - por. dom wyjazdpkt. zd. - pkt. str.stosunek
1 MTS Basket II Kwidzyn 18 10 8 - 2 4 - 1 4 - 1 831 - 437 1.9016
2 SKS Starogard Gdański 17 10 7 - 3 4 - 1 3 - 2 675 - 467 1.4454
3 UKS Jedynka Pelplin 17 10 7 - 3 4 - 1 3 - 2 672 - 526 1.2776
4 MTS Basket I Kwidzyn 16 10 6 - 4 2 - 3 4 - 1 671 - 549 1.2222
5 Meduza SP1 Gdańsk 12 10 2 - 8 1 - 4 1 - 4 457 - 657 0.6956
6 Młode Lwy Gdańsk 10 10 0 - 10 0 - 5 0 - 5 277 - 947 0.2925


.

Terminarz i tabela ze strony www.pozkosz.com